Next Level Racing PRS1 Performance Reclining Sim Racing Seat | NLR-E057
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-E057
- Saadavus: 2
-
328€
Next Level Racing PRS1 Performance Reclining Sim Racing Seat | NLR-E057
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1010.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 150 kg |
| Muud funktsioonid | Designed to comfortably accommodate users up to a 38 waist |
| Net weight | 17.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Tare weight (kg) | 4.70 kg |
| Toote nimetus | NLR-E057 |
| Tooteperekond | PRS1 Performance Reclining Sim Racing Seat |
| Volume (m3) | 0.18 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: next level racing prs1 performance reclining sim racing seat nlr-e057, nlr-e057, next level racing, toolid ja lauad







